Kurumsal

ATLIHAN GİYİM olarak; 40 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli iş ortakları ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız.

Kurulduğu günden itibaren erkek dış giyim konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; erkek takım elbise, kaban, mont, gömlek, pantolon gibi kendi üretimi ile faaliyet gösteren geniş , tecrübeli ve dakik kadrosuyla çalışmalarını sürdüren, Asya , Avrupa ve batıdaki yenilikleri yakından izleyen, tasarımlarıyla iç piyasada olduğu kadar yurt dışında da farklı bir çizgi yakaladığını kanıtlamış , modern ,şık ve özgün kıyafet ve tekstil aksesuarlarının ortaya çıkmasında en önemli rolü oynayan sınırsız çeşitte malzeme ve ürün yelpazesini bünyesinde barındıran firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar kalitesinden hiçbir ödün vermeden size aynı kalitede hizmet verebilmekten ötürü büyük gurur ve mutluluk duymaktadır. Amacımız sizin isteklerinize olabilecek en kısa zamanda kaliteli uygun fiyatlı ürünlerimiz ve şık tasarımlarımızla cevap verebilmektir. ATLIHAN GİYİM kapasite olarak haftalık 3.500 adet takım elbise, 5.000 adet kumaş pantolon, 3.000 adet pamuklu pantolon, 1.000 adet kaban, 5.000 adet gömlek üretimi yaparak, başlıca hedefimiz, bugüne kadar olduğu gibi hep daha iyiyi başarmak ve daha güzel için çalışmaktır.

Şirketimizin vizyonu,dünya çapında ATLIHAN® markasını yaymak ve yerleştirmektir. ATLIHAN GİYİM insan kaynakları vizyonu; bulunduğu sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir kurum olmaktır. ATLIHAN GİYİM olarak çalışanlarımızın bağlılıklarını en üst düzeyde tutarak, ortak değerlere sahip olmalarını, yüksek verimde çalışmalarını ve katma değer yaratmalarına olanak sağlayacak bir çalışma ortamı ile İnsan Kaynakları bakış açısı sağlamaktır.

Misyonumuz ise; ürün konsepti içinde sonsuz müşteri memnuniyetidir.İleri görüşlü, ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet yeteneğine sahip, küresel değerlerle ulusal kimliklerini ilişkilendirebilen, kendini sürekli geliştiren, teknolojiye hakim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sahip, yaratıcılık, girişimcilik ve liderlik özelliklerini araştırma yeterlilikleri ile birleştirerek uygulayabilen, ulusal ve uluslararası alanda çığır açacak bir firma olmaktır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ATLIHAN GİYİM, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Müşterilerimiz:

Gururla hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları.