40 yılı aşan üretim tecrübesiyle

Erkeğin Yeni İmzası

KAGİ TEKSTİL SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak; 40 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli iş ortakları ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren erkek dış giyim üretimi yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; takım elbise, damatlık, ceket, kaban, mont, gömlek, tişört ve pantolon gibi kendi üretimi ile faaliyet gösteren geniş tecrübeli ve dakik kadrosuyla çalışmalarını sürdüren Asya, Avrupa ve Batıdaki yenilikleri yakından izleyen, tasarımlarıyla iç piyasada olduğu kadar yurt dışında da farklı bir çizgi yakaladığını kanıtlamış, modern, şık ve özgün kıyafet ve tekstil aksesuarlarının ortaya çıkmasında en önemli rolü oynayan, sınırsız çeşitte malzeme ve ürün yelpazesini bünyesinde barındıran firmamız: kurulduğu günden bugüne kadar kalitesinden hiçbir ödün vermeden size aynı kalitede hizmet verebilmekten ötürü büyük gurur ve mutluluk duymaktadır. Amacımız sizin isteklerinize olabilecek en kısa zamanda kaliteli, uygun fiyatlı ürünlerimiz ve şık tasarımlarımızla cevap verebilmektir. KAGİ TEKSTIL kapasite olarak haftalık 3.500 adet takım elbise, 50.000 adet kumaş pantolon, 3.000 adet pamuklu pantolon, 1.000 adet kaban, 5.000 adet gömlek üretimi yapmaktadır ve her geçen gün kapasitesini arttırmaktadır. Başlıca hedefimiz, bugüne kadar olduğu gibi hep daha iyiyi başarmak ve daha güzel için çalışmaktır.

Şirketimizin vizyonu; dünya çapında ATLIHAN markasını yaymak ve yerleştirmektir. KAGİ TEKSTİL insan kaynakları vizyonu; bulunduğu sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir kurum olmaktır. KAGİ TEKSTİL olarak çalışanlarımızın bağlılıklarını en üst düzeyde tutarak, ortak değerlere sahip olmalarını, yüksek verimde çalışmalarını ve katma değer yaratmalarına olanak sağlayacak bir çalışma ortamı ile insan kaynakları bakış açısı sağlamaktır.

Misyonumuz ise; ürün konsepti içinde sonsuz müşteri memnuniyetidir. İleri görüşlü, ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet yeteneğine sahip, küresel değerlerle ulusal kimliklerini ilişkilendirebilen, kendini sürekli geliştiren, teknolojiye hâkim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sahip, yaratıcılık, girişimcilik ve liderlik özelliklerini araştırma yeterlilikleri ile birleştirerek uygulayabilen, ulusal ve uluslararası alanda çığır açacak bir firma olmaktır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan KAGİ TEKSTIL, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Gururla hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bazıları.